NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół to wysoce wykwalifikowana i kompetentna kadra pracowników. Wieloletnie doświadczenie i praca w branży morskiej, ciągłe poszerzanie wiedzy, dodatkowe umiejętności oraz elastyczność pozwalają zapewnić Państwu kompleksową obsługę z zakresu likwidacji szkód morskich. Szybko, sprawnie i kompetentnie to nasza domena.

Szczepan Benkowski

Kierownik działu likwidacji szkód morskich B&B Marine Services

Założyciel B&B Marine Services sp. z o.o. Surveyor, przedsiębiorca, marynarz, prawnik i wykładowca. Człowiek orkiestra z zamiłowaniem do morza przekazanym z pokolenia na pokolenie.
Absolwent Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni na kierunku Prawo oraz Lloyd’s Maritime Academy w Londynie, na kierunku Marine Surveying. Pracę jako Surveyor rozpoczął w 2012 roku w jednej z pierwszych firm zajmujących się likwidacją szkód morskich w Polsce. Od 2013 roku czynnie pływający na statkach handlowych. Od 2015 roku Prezes Zarządu See Investments Sp. z o.o., zajmującej się m.in. obsługą administracyjną przedsiębiorców. Dodatkowo w wolnych chwilach prowadzi wykłady z zakresu kursów STCW.

Marian Benkowski

Kierownik działu stateczności i audytów

Współzałożyciel B&B Marine Services Sp. z o.o., Kapitan Żeglugi Wielkiej z 20 letnim stażem kapitańskim. Kierował wieloma skomplikowanymi projektami z sekcji offshore, specjalista ds. przeładunków ciężkich, a także ładunków i stateczności. Ceniony przez Armatorów konsultant ds. manewrowania i obliczeń statecznościowych. 
Podczas swojej wieloletniej kariery implementował przepisy ISM i ISPS w wielu firmach spotykając się z pozytywną opinią, zewnętrznych audytorów.

Marek Siemianowicz

Kierownik szczecińskiego oddziału B&B Marine Services

Człowiek z rodziny z morskimi tradycjami. Ukończył studia inżynierskie na Akademii Morskiej w Szczecinie kierunek nawigacja, specjalność transport morski, które później uzupełnił studiami II stopnia. W 2012 roku rozpoczął karierę marynarską na statkach marynarki handlowej.
Doświadczony starszy oficer na statkach masowych posiadający dyplom kapitana żeglugi wielkiej.
Brał udział w implementacji i szkoleniu załogi w obsłudze systemu do zarządzania statkiem – Bassnet. Obecnie starszy oficer od spraw bezpieczeństwa na promach. Certyfikowany Inspektor p-poż.

Piotr Walentynowicz

Kierownik działu dostaw, Marine Surveyor

Czynny oficer nautyczny na statkach typu ro-pax stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe. Wieloletni kierownik regionalny w dużych korporacjach zajmujących się sprzedażą m.in. sprzętów teleinformatycznych. Od roku 2012 związany z transportem morskim, wykształcenie zdobył na Akademii Morskiej w Szczecinie, ponadto tytułowany technik teleinformatyk z doświadczeniem elektrotechnicznym oraz cyfrowym. Posiada dużą wiedzę natury technicznej zarówno z sektora morskiego jaki i nowych technologii. Biegle poruszający się w tematyce przepisów i rezolucji IMO. Wielokrotnie miał do czynienia z inspekcjami specyficznych ładunków na statkach typu heavy lift i ro-ro.  
Uczestnik wielu kursów branżowych w tym o tematyce ształowania ładunku w kontenerach.

Małgorzata Benkowska

Office manager

Office manager z ponad 15 letnim doświadczeniem w obsłudze klienta.
Formalności, dokumenty i skrupulatność to jej żywioł, co przekłada się na szybką, kompleksową i profesjonalną obsługę. Zapewnia zaplecze techniczne i logistyczne umożliwiając reszcie załogi oddanie się pracy w terenie. Jej indywidualne podejście pozwala na dokładne przeanalizowanie potrzeb Klienta oraz dobór odpowiednich usług z wachlarza tych oferowanych przez naszą firmę.