SZKOLENIA

Bezpieczeństwo stanowi nieodłączny i nadrzędny element pracy w sektorze morskim. Jego zapewnienie jest możliwe tylko dzięki posiadaniu świadomej i dobrze przygotowanej kadry pracowniczej.

B&B Marine Services we współpracy z największymi ośrodkami szkoleniowymi polskiego wybrzeża wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, oferując kursy zgodne z kodeksem i Konwencją STCW. Po ukończeniu organizowanych przez nas szkoleń uczestnicy otrzymują certyfikaty honorowane na całym świecie.

Co wyróżnia nas spośród wielu innych ofert kursów?

• Praktyczne podejście - Nasza Kadra Dydaktyczna składa się z uznanych, stale praktykujących profesjonalistów branży morskiej. Są to Kapitanowie żeglugi wielkiej, Starsi Mechanicy, Oficerowie Bezpieczeństwa, Inspektorzy Morscy, Prawnicy, Medycy, Strażacy.
• Elastyczność - Kursy organizujemy w dowolnym, dogodnym terminie. Szkolenia przeprowadzamy w sali dydaktycznej w naszej siedzibie przy Placu Górnośląskim w Gdyni, w szkołach naszych partnerów lub w każdym wskazanym przez Państwa miejscu (nie wykluczając szkolenia na burcie statku).
• Kompleksowość - Organizujemy zarówno pojedyncze kursy jak i pełne pakiety potrzebne do uzyskania stosownych uprawnień. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie pomóc Państwu zorganizować transfer, catering oraz nocleg

Zapraszamy do kontaktu kursantów, armatorów, agencje morskie oraz operatorów portowych. Jesteśmy świadomi różnorodności oraz specyfiki sektora morskiego, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Kursy zintegrowane STCW:

Kursy przeciwpożarowe STCW:

Kursy medyczne STCW:

Kursy ochrony STCW:

Kursy ITR i ratownika STCW:

Kursy statki pasażerskie:

Kursy zbiornikowce i ładunki niebezpieczne:

Kursy elektryczne STCW: